Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

www.zidiniaiklaipeda.lt

Daugiau informacijos: +37069946207 arba zidiniaiklaipeda@gmail.com

E580

E678

E730

E850

Ecco krosnelė/ krosnis - tai unikalus  šildymo įrenginys , jungiantis   malkomis kūrenamų krosnelių ir  krosnių technologijas. 

Ecco krosnelė įkūnija geriausias malkomis kūrenamų krosnelių  ir plytinių, akmens masės krosnių  savybes. Krosnelė sukurta atsižvelgiant į jūsų gyvenimo būdą , siekiant maksimaliai apšildyti jūsų namus su mažiausiomis kuro sąnaudomis ir minimaliu užkūrimo skaičiumi per dieną, lyginant su tradicinėmis krosnelėmis.  Krosnelėje sumontuota aukšto našumo degimo sistema ne tik sukuria saugų gamtai (neutralų degimą) , bet ir akumuliuoja šilumą iš degimo dujų , apsorbuoja  ją  priešpriešiniuose kanaluose, kuri vėliau tolygiai skleidžiama į patalpas.

 Šilumą kaupiančios krosnys yra populiarios Europoje ir Šiaurės Amerikoje, dabar rinkoje  naujas šilumą kaupiantis  gaminys  - Ecco krosnelė   su dar neregėtomis savybėmis ir nesudėtingu montavimu. Pagaminta iš silicio karbido (akmens) ir būdama viena iš našiausių (našumas iki 88%) malkomis kūrenamų įrenginių , ji tolygiai skleidžia šilumą be jokio sudėtingo valdymo.  Ypač stipri medžiaga ir minimalus judančių dalių skaičius  sukuria ilgaamžį produktą .   

Pagaminta Didžiojoje Britanijoje ir eksportuojama į Airiją, Vokietiją, Belgiją, Prancūziją, JAV ,Kanadą, Japoniją ir tt.

Išskirtinės savybės:

Apšildo žymiai daugiau nei vieną kambarį .

Išlaiko iki 25% šilumos  po 12 val. liepsnai užgęsus. E678 modelis

Saugi namuose, nes krosnelės paviršiaus temperatūra neaukšta.

Nesudėtingas montavimas.

Paprastas  valdymas.

Neperkaitina kambario , kuriame ji stovi. Tik maloni šiluma.

Kūrenant  krosnelę, žymiai sumažėja  bendros patalpų šildymo išlaidos.                                             

                                                              

 

Ypatinga  šilumos paskirstymo po patalpas savybė - išskirtinė rinkoje. 

Ecco krosnelės unikalumas - paskirstyti   šilumą po patalpas, kurią  žemo dažnio bangomis  spinduliuoja  medžiaga, silicio karbidas,  iš kurios ji pagaminta . Šiluma tolygiai sklinda natūralios šilumos konvekcijos  ir oro  cirkuliacijos  dėka, be radiatorių, ventiliatorių ar kitų  elektros jungčių.

 

Kas ta Ecco krosnelė?

Ją sukūrė kompanija Landy Vent iš Didžiosios Britanijos, kuri daugiau kaip  20 metų dirbdama su malkomis kūrenamais  įrenginiais pajungė šimtus  krosnelių, krosnių  modelių su įvariomis variacijomis. Prieš tam tikrą laiką nebuvo galimybės  ir patirties apšildyti namus iš vienos vietos be radiatorių, grindinio šildymo, katilinės ir tt.  

Visą tai išsprendė sukurta Ecco krosnelė. Išskirtinės krosnelės  šildymo savybės parodė, kokį poveikį visame pasaulyje namų šildymui, bei gamtai be įprastų kuro rūšių (dujos,dyzelinas t.t.) panaudojimo ji gali duoti . Krosnelė sukuria optimalų patalpų temperatūrų balansą, akumuliuoja šilumą ir liepsnai užgęsus degimo kameroje, tolygiai skleidžia ją didelių plotų šildymui , sunaudodama nedidelį kiekį malkų.

Ecco krosnelė - šilumą akumuliuojantis šildymo įrenginys. Ji pagaminta iš medžiagos silicio karbido, kuri  akumuliuoja žymiai  daugiau šilumos, nei didelio svorio panašūs šildymo įrenginiai. Mūrinės, muilo akmens, koklinės krosnys, tai šildymo įrenginiai priskiriami akumuliuojančių šilumą įrenginių grupei , kurių svoris paprastai prasideda nuo 900 kg. Ecco krosnelės modelių svoriai nuo 270-800 kg .  Ecco krosnelės modeliai E678, E730, E850 išlaiko  EN 15250 ir EN 13240 , o modelis E580- EN13240  standartą.  Kambario temperatūra, kuriame stovi Ecco krosnelė, nepakyla taip stipriai kaip kambariuose , kuriuose stovi tradicines plieninės ar ketinės krosnelės, be to ji dar paskirsto šilumą.

Šildo namus, bet ne atmosferą                                                

 

Kodėl Ecco krosnelė išskirtinė?

Ecco krosnelė yra išskirtinė alternatyva tradicinėms malkomis kūrenamoms krosnelėms .  Bandymų rezultatai parodė, kad krosnelė yra šildymo įrenginių lyderis -akumuliuoja  aukštas degimo temperatūras, pasižymi ypač aukštu našumu ir žemu (anglies produktų 0,07%) dujų išmetimo į atmosferą lygiu.  Ecco krosnelės unikalumas, sukaupti šilumą ir į šildymo paviršius perduoti  neaukštą temperatūrą , kuri tolygiai išspinduliuojama  į aplinką, apšildydama didelius patalpų plotus.

Krosnelė pagaminta iš silicio karbido. Silicio karbidas gamtoje randamas  kaip mineralas moisanitas  meteorituose, bet natūraliai buvo pagamintas sujungiant  silicį su anglimi 1893m. ir naudojamas kaip ambrazyvinė medžiaga - Karborundas. Pagal kietumą- antra medžiaga po deimanto. Ši medžiaga pradeda keisti savo struktūrą, kai temperatūra pasiekia 2200C.  Žemas šilumos išsiplėtimo koficientas leidžia šią medžiagą plačiai naudoti  pramonėje.

 Krosnelė gali būti įvairių spalvų, natūrali silicio karbido (šampaninis granitas) su aliuminio intarpais ir įvarių spalvų rėmeliais. Krosnelių įvairovė yra puikus pasirinkimas kiekvieniems namams nuo tradicinių iki ultramodernių.

Kaip Ecco krosnelė apšildo tokius didelius plotus?

Svarbiausia  yra  šilumos išsaugojimas ( akumuliavimas) , kaip   šildymo krosnyse. Krosnelė  atiduoda šilumą žymiai ilgesnį laiko tarpą , nei tradicinės plieninės ar ketinės krosnelės (iki 12 val.kaip pavyzdžiui modelis E678 ) dėl  silicio karbido savybių .

 Plieninės, ketinės malkomis kūrenamos krosnelės  optimali  temperatūra degimo kameroje  650-750 C, paviršiaus temperatūra 450-550 C, o  šiluma  išspinduliuojama greitai ir dideliu kiekiu . Šiluma sklnda aukšto dažnio bangomis , kurios  atsimuša į sienas ar kitas kliūtis ir grižta atgal į kambarį. Tai leidžia plieninėm ir ketinėm krosnelėm labai efektyviai sušildyti kambarį  (dažniausiai per stipriai) neilgam laiko tarpui , ir labai silpnai, jei reikia apšildyti daugiau nei vieną kambarį.

Ecco krosnelė pagaminta iš silicio karbido (akmens), kuris priešingai nei plieninės ar ketinės krosnelės  šilumą spinduliuoja žemo dažnio bangomis . Ecco krosnelės optimali  temperatūra degimo kameroje  898-1093 C, kai tuo tarpu  paviršiaus temperatūra siekia tik  148-200 C .  Atsispindėjusi šiluma  degimo kameroje sukuria žymiai aukštesnę degimo temperatūtą, o šilumos atidavimas iš degimo kameros  išoriniams krosnelės paviršiams  žymiai lėtesnis.  Žemo dažnio bangomis spinduliuojama šiluma  apeina kliūtis ir tolygiai keliauja tolyn pro praviras namo duris iš kambario į kambarį. 

Kaip matome paveikslėlyje šiluma keliauja iš vieno kambario į kitą, iš pirmo aukšto į antrą. Krosnelė yra natūralus vakumas sujungtas su kaminu. Kai sugrįžęs atšalęs oras pasiekia krosnelę ,  dėl šilumos paskirstymo savybių,  ji orą  sušildo ir vėl paskirsto po namus.  Kūrenant  kiekvieną dieną , temperatūrų skirtumo tarp grindų ir lubų  nelieka. Tolstant nuo krosnelės,  kambarių temperatūra skirasi 2-3 C. Krosnelė neperkaitina kambario kuriame ji stovi. Jame temperatūra  siekia 21-24 C , kituose kambariuose 18-20 C.

                                                                                      

Paprastas montavimas ir nesudėtinga priežiūra

 Tai puikus gaminys , esantis toli priekyje, lyginant  su tradicinėmis malkomis kūrenamomis krosnelėmis , išsiskiriantis savo veikimo principu. Šilumą akumuliojantys  įrenginiai ,kaip  plytinės, koklinės , muilo akmens krosnys yra montuojamos iš daugelio detalių, skiedinio, molio, keramikos  ir kitų jungiamųjų medžiagų, o svoris prasideda apytikriai nuo 900 kg  ir montavimas gali trukti nuo 1-os  iki  3 -ijų dienų ir daugiau.

Ecco krosnelė pagaminta iš 8-9 dalių-modulių leidžiančių ją surinkti per 1 val. Krosnelių dydis , forma, svoris  leidžia jas  pritaikyti įvairiose gyvenamosiose erdvėse   prijungiant prie kamino , kaip ir tradicines krosneles. Dažniausiai krosnelės sumontavimas ir pajungimas prie kamino trunka apie 1 dieną. Krosnelės ir kamino pajungimo diametras 150 mm.

Ecco krosnelė tarp šildymo krosnelių su vandens kontūru , centrinio šildymo katilų ir kitų šildymo sistemų išsiskiria vienu iš požymių - paprasta priežiūra.

Kas savaitę išvalyti peleninę .

Nuvalyti stiklą (krosnelės stiklas pats nusivalo, jei krosnelė tinkamai eksploatuojama). 

 Išvalyti priešpriešinius kanalus ir  išsiurbliuoti per valymo angas. (trunka15 min.)

Jei reikia - pakeisti durelių sandarinimo virvę.  Visos krosnelės vidaus detalės nesunkiai  pakeičiamos per atidarytas dureles. Nėra jokių varžtų, sraigtų ir tt.

 

Su Ecco krosnele jūs  pasirenkat   aplinkai palankų  šildymo sprendimą. Tausojate gamtą.

Atsinaujinantys šaltiniai , biokuras (malkos)  kuriuo  kūrenama krosnelė yra labai svarbus faktorius , jei esame neabejingi gamtai.  Ecco krosnelėje vyksta  neutralus degimas - kai degimo dujos patenka į aplinką su mažesniu  CO2 kiekiu, kurį  gamtoje augantys medžiai natūraliai perdirba paversdami deguonimi. Pasiekiamas net 88% našumas. Krosnelė akumuliuoja šilumą iš degimo dujų ir tolygiai ją skleidžia iki 12 val., kai ugnis užgęsta(E678). Tai reiškia , kad reikia mažiau kuro, o taip pat ir kūrenimų skaičiaus šildant namus.

Ecco krosnelių techniniai duomenys

 

E 580

E678

E730

E850

Apšildomas plotas

Apšildomas kambarių skaičius

Kuras

Atitikimas standartams

 

DEFRA setifikavimas

 

Aukštis

Plotis

Gylis

Svoris

Kamino diametras

Atstumas nuo krosnelės galo iki kamino pajungimo centro

Galia pagal EN13240 standartą

 

Malkų ilgis

Iki 140 kv.m.

 

Iki 6

malkos

 

EN13240

Patvirtinta

 

730 mm.

580 mm.

500 mm.

270 kg.

150 mm.

  

136 mm.

 

6,6 KW

 

 

370 mm.

Iki 240  kv.m.

 

Iki 10

malkos

EN13240

EN15250

Patvirtinta

 

878 mm.

678 mm.

525 mm.

550 kg.

150 mm.

 

 136 mm.

 

9,4 KW

 

 

400 mm.

Iki 260 kv.m.

 

Iki 12

malkos

EN13240

EN15250

Patvirtinta

 

1046 mm.

730 mm.

500 mm.

600  kg.

150mm.

 

 143 mm.

 

10,5 KW

 

 

400 mm.

Iki 280 kv.m

 

Iki 15

malkos

EN13240

EN15250

Patvirtinta

 

1120 mm.

850 mm.

540 mm.

800 kg.

150 mm.

 

 115 mm.

 

11,5 KW

 

 

483 mm.

 

Daugiau informacijos telefonu: +37069946207