Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

www.zidiniaiklaipeda.lt

Daugiau informacijos: +37069946207 arba zidiniaiklaipeda@gmail.com

Kaminų valymas 

 

Židinių statymas

Kaminų ir židinių servisas

Kokie bebūtų kokybiški  šildymo įrenginiai, visi jie reikalauja saugios priežiūros ,bei atitinkamo elgesio. Bet kuris šildymo prietaisas turi būti valomas nuo suodžių ar kitų degimo produktų,  tikrinami  įrenginio valdymo mechanizmai ,judamos dalys, izoliacijos stovis ir kita.

Ypač  svarbi yra kaminų,dūmtraukių priežiūra. Nuo tinkamo ir patikimo dūmtraukio  priklauso ne tik  efektyvus šildymo įrenginio darbas, bet ir priešgaisrinis namo stovis.Čia serviso aptarnavimas leidžia laiku patikrinti dūmtraukio stovį , o taip pat atlikti jo valymą.

Labai svarbu atlikti  priežiūrą naujos statybos namuose,kurių   konstrukcijos turi sėdimo tikimybę , įtakojančią į galimą kamino pasislinkimą ar dūmtraukio deformaciją. Reikalavimai dėl privalomo serviso aptarnavimo surašyti kiekvieno šildymo įrenginio instrukcijoje,bet ir numatyti priešgaisrinės saugos taisyklėse, įstatymuose.

Įvertinus šildymo sistemų  įrenginių priežiūros svarbą,  pradėjome vykdyti „Kaminų ir židinių servisas“ paslaugą, prižiūrint malkomis, kietu kuru kurenamus šildymo prietaisus ir dūmtraukius.

Serviso programos nariams  suteiksime  greitą ir kokybišką aptarnavimą. Mes susitarsime su jumis dėl patogaus laiko atvykstant pas jus, informuosime apie atliktus darbus,priemones ,pakonsultuosime jus apie jūsų šildymo įrenginio eksploataciją, bei esant reikalui atliksime papildomas paslaugas nenurodytas standartinėje programoje.

Serviso aptarnavimo sutartis apima tiek savalaikį, tiek ir ypatingą (avarinį) atvykimą. Suteikiame papildomas paslaugas: ugniakuro stiklo keitimas,tarpinių keitimas,reguliavimas ir derinimas,restauravimo darbai ir daugelis kitų.

Tikime,kad ši serviso paslauga bus jums įdomi ir naudinga, taupys jūsų pinigus ir laiką, bei leis išlaikyti patikimai veikiančią  šildymo sistemą  visą eksploatacijos laiką.

 

 

 

Kaminų ir židinių servisas

Be sutarties kamino valymo kaina 45 EUR. Valymo kaina gali kilti priklausomai nuo kamino aukščios ir atstumo iki namo. 

Standartinę serviso paslaugą apima:

Techninė kontrolė

Ugniakuro  apžiūra, esant būtinumui jo valymas iš vidaus ir išorės.(siurblys)

Dūmtraukio valymas

Pajungimo elementų apžiūra

Kamino apskardinimo, hidroizoliacijos patikra

Rekomendacijos dėl įrenginio eksploatacijos

Metinė aptarnavimo kaina  70 EUR  ir apima 2-u atvykimus:

  1. vieną planinį-profilaktinį atvykimą pagal sutartą grafiką
  2. vieną avarinį atvykimą

Kiekvieno sekančio atvykimo  kaina su nuolaida 25 EUR+paslaugos tiekėjo transporto išlaidos.

Paslaugos kaina galioja ,kai statinio aukštis iki kraigo nedaugiau 10 metrų  ir pasiekiant kaminą nereikalingas autobokštelis. Servisas apima   statinius, nutolusius  nuo Klaipėdos 50 km atstumu..Esant statinio aukščiui daugiau  kaip 10 metrų  ir atstumui iki jo daugiau kaip 50 km serviso kaina sutartinė.

Jei jūs turite dvi šildymo sistemas,tai antrosios servisas kainuos 30% mažiau nurodytos standartinės  serviso programos kainos.

Papildomos paslaugos :

Traukos matavimas

Ugniakuro stiklo,bei sandarinimo tarpinių pakeitimas

Dūmtraukių,kaminų stogelių montavimas

Kamino skardinimo sandarinimo siūlių silikonizavimas.

Už kečiamas  detales,panaudotas medžiagas, mokama atskirai.

Šildymo katilo, krosnies valymas

Daugiau informacijos telefonu: +37069946207