Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

www.zidiniaiklaipeda.lt

Daugiau informacijos: +37069946207 arba zidiniaiklaipeda@gmail.com

Kai termometro stulpelis pradeda artėti prie nulines padalos, o ruduo kvėpuoja šaltais kaip ledas vėjo šuorais, nesąmoningai pradedi galvoti apie šilumą ir pietų  kraštus.  Pasinaudokite galimybe sušildyti savo namus ir sukurti jaukią  aplinką įsirengiant malkomis kurianamas    efektyvias krosnis  , krosneles ,ugniakurus, koklines krosnis, židinius . 

Per tūkstančius metų ugnis užbūrė žmogų taip,kad jis ją perkėlė  į savo  namus įsirengdamas  židinį. Židinys tapo  centrine namo, buto dalimi, suteikianti jaukumą ir šilumą. Mums šilumos poreikis išlieka, kaip ir senovės laikais, bet dabar tai lydi dar  svarbios detalės – ekologiškumas, ekonomiškumas, dizainas ir t.t.  Laikas ir  patirtis parodė, kad krosnis, krosnelė, židinys gali tapti elegantišku interjero papildymu.

Prekiaujame   ECCO krosnimis-krosnelėmis( Landyvent  Anglija),  KAL-FIRE (Olandija),  Boley(0landija)  , KEDDY(Švedija) ,STOVAX (Anglija) ir kitų kompanijų šildymo įrenginiais.

Mes  uab "Labesa" -statome ,montuojame židinius, krosneles, krosnis ,kaminus jau daugelį metų. Jums siūlome gerai atliekama darbą, bei kokybiškus šildymo prietaisus. 

 

Daugiau informacijos telefonu: +37069946207